StarTech ATXPOWER300 300W Power Supply
Product Name : StarTech ATXPOWER300 300W Power Supply
Description : Fans: 1 Main Connector: 20Pin +12V Rails: Single PCI-Express Connector: No SATA Power Connector: 1 Efficiency: > = 65% Over Voltage Protection: Yes Input Voltage: 115 / 230 V