StarTech ATX2POWER450 450W Power Supply
Product Name : StarTech ATX2POWER450 450W Power Supply
Description : Fans: 1 x 80mm Fan Main Connector: 20+4Pin +12V Rails: 2 PCI-Express Connector: No SATA Power Connector: 2 Over Voltage Protection: Yes Input Voltage: 115 / 230 V Input Frequency Range: 50/60 Hz