#8 StarTech HDDCASE25GN 2.5in Anti-Static Hard Drive Protector Case - Green (3pk)
Check prices today!! Before it’s Too Late!
You're going to save your time and money by focusing on finding good quality StarTech HDDCASE25GN 2.5in Anti-Static Hard Drive Protector Case - Green (3pk) here do not wait until it too late. Just clickthe button below to find out more.
Specifications: Color: Green Drive Size: 2.5in Enclosure Type: Plastic Max Drive Height: 0.49 in (12.5 mm) Number of Drives: 1 Features: Made from anti-static polypropylene Fits both 9.5mm and 12.5mm height 2.5in hard drives Built-in connector access door