StarTech HDDCASE25OR 2.5in Anti-Static Hard Drive Protector Case - Orange (3pk)
Product Name : StarTech HDDCASE25OR 2.5in Anti-Static Hard Drive Protector Case - Orange (3pk)
Description : Specifications: Color: Orange Drive Size: 2.5in Enclosure Type: Plastic Max Drive Height: 0.49 in (12.5 mm) Number of Drives: 1 Features: Made from anti-static polypropylene Fits both 9.5mm and 12.5mm height 2.5in hard drives Built-in connector access door