Solve StarTech ATXPOWER250 250W Power Supply Repair
Untitled Document
StarTech ATXPOWER250 250W Power Supply
Product Name : StarTech ATXPOWER250 250W Power Supply
Description : Fans: 1 Main Connector: 20Pin +12V Rails: Single PCI-Express Connector: No SATA Power Connector: No Efficiency: > = 65% Input Voltage: 115 / 230 V Input Frequency Range: 50/60 Hz