#2 StarTech ATX2PW400PRO 400W Power Supply
Check prices today!! Before it’s Too Late!
You're going to save your time and money by focusing on finding good quality StarTech ATX2PW400PRO 400W Power Supply here don't wait until it too late. Pressthe button below to find out more.
Fans: 1 Main Connector: 20+4Pin +12V Rails: 2 PCI-Express Connector: 1 x 6-Pin SATA Power Connector: 4 Input Voltage: 115 / 230 V Input Frequency Range: 50/60 Hz Input Current: 10 - 5.5A